Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

SYNERON

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Апарати Syneron для лазерної епіляції в Medlight

Якісна процедура неможлива без висококваліфікованого спеціаліста, а також без професійного обладнання. Купуючи брендові апарати для лазерної епіляції Syneron, власник бізнесу інвестує у свій успіх. Всесвітньо відома компанія, яка випускає обладнання для косметологічних послуг, має широку лінійку продукції для різних цілей. Про те, які апарати мають найбільшу популярність, а також де вигідно купити лазер syneron в Україні, ви дізнаєтеся далі.

Syneron апарат

Брендові товари фірми Syneron широко відомі серед світових косметологічних компаній. Вже понад 20 років ізраїльська фірма забезпечує обладнанням безліч медичних підприємств і є одним із лідерів у цьому напрямі. Зокрема, найвідомішими є апарати для омолодження та корекції фігури. Це інноваційна компанія, яка жорстко стежить за якістю і завдяки цьому має високу репутацію в усьому світі.

Популярна лінійка обладнання для лазерної епіляції Syneron складається з наступних екземплярів:

 • VelaShape II (призначений для комплексної корекції контурів тіла).
 • VelaShape III 2014 року (допомагає безопераційно лікувати проблемні зони тіла, а саме орієнтований на видалення целюліту, корекцію контурів тіла, надання більшої пружності шкіри). 
 • VelaShape III 2016 року (покращена версія попереднього апарату, яка також зосереджена на безболісній неінвазивній, комфортній процедурі корекції ділянок, що не задовольняють на тілі).

Професійне обладнання має безліч переваг. Головними сильними сторонами такого обладнання лазерної епіляції є простота і швидкість виконання. Клієнту не потрібно проходити відновлювальний період, а тривалість виконання гранично мала. Крім того, результат видно вже після першої процедури. А для остаточного бажаного ефекту необхідно пройти комплекс.

Досягнення високого ефекту від процедури гарантується завдяки комбінуванню кількох матодів: інфрачервоному світлу, бі-полярній радіочастоті, вакууму, використанню масажних роликів.

Ціни на laser syneron

Висока якість лазерної епіляції оцінюється відповідним чином. Обладнання, яке гарантує професійні послуги, також цінується високо.
Якщо говорити про вартість, вона залежить від характеристик і починається в середньому від 355 тис. грн. В Україні придбати апарати Syneron за добрими цінами можна в компанії Medlight. Також доступна вигідна оренда професійного обладнання, яка підійде бізнес-початківцю. Щоб не витрачатися на покупку, можна скористатися орендою та оцінити роботу апаратів Syneron, отримати відгуки клієнтів та розрахувати окупність.

Компанія Medlight пропонує великий вибір обладнання для лазерної епіляції. Звертайтесь, і ми допоможемо вам підібрати найнеобхідніше.
 

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору